FORUM TAKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM TAKA

HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FBI'ya Seçme Sorusu

2 posters
YazarMesaj
Webmaster
Webmaster
Webmaster
Webmaster

FBI'ya Seçme Sorusu Empty
MesajKonu: FBI'ya Seçme Sorusu   FBI'ya Seçme Sorusu Icon_minitimeCuma Ağus. 10, 2007 3:58 pm

Ben bulamadım. Herkesten cevap bekliyorum

İki genç kız var aynı evde yaşıyorlar kızlardan biri diğerine diyorki:ben bu gece arkadaşlarımla dışarı gidecem,haberin olsun sen keyfine bak.Tamam diyor diğer kız.
gece arkadaşının dışarı çıktığını ve yatağının boş olduğunu bilen evdeki kız kendi kendine bu gece arkadaşımın yatağında yatayım diyor ve gidip arkadaşının yatağına yatıyor.

derken aradan saatler geçiyor ve dışarı çıkan kız gece eve geri dönüyor ve gidip kendi yatagına yatıyor.Uzanıyor ve öylece yatarken dışardan bir arabanın geçtiğini fark ediyor.Arabanın farları kızın yatağının arkasından,pencereden yansıyan duvardaki saate yansıyor kız o farların saate yansımasının ardından korkuyla yatağın altına bakıyor ve evde kalan diğer arkadaşının cesedi ile karşılaşıyor...........

burdaki soru şimdi şu. kızın neden öldüğü sorulmuyor.Eve sonradan gelen kız kendi yatağına yatınca ve arabanın farları saate vurunca neden yatağın altına bakma ihtiyacı hissediyor.
https://taka.yetkin-forum.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

FBI'ya Seçme Sorusu Empty
MesajKonu: Geri: FBI'ya Seçme Sorusu   FBI'ya Seçme Sorusu Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2007 5:27 pm

Öncelikle kızı öldüren ev arkadasıdır.Yalnız ev arkadası kızı öldürdüğünde biraz daha dikkatli okursanız gece eglenmeye gidiyordu orada kendisini alkole biraz fazla kaptırınca eve döndügünde ev arkadasının kendi yatagında yatııgıını görünce sinirden arkadasını öldürüyor ve en yakın yer olarakta hemen yatagın altına saklıyor.Arabanın farı önce saaate ordanda kıza yansıyor ve kız uyanıp kendine geliyor önce bir düşünüyor yapılan bu iş kabus muydu yoksa gercek mi? diye onun için kız hemen yatagın altına bakıyor ve arkadasının cesedi ile karsılasıyor ..
http://fatihaydemir.net.tc

FBI'ya Seçme Sorusu
1 sayfadaki 1 sayfası