FORUM TAKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM TAKA

HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

UEFA'yı da mı hakemlerle aldık (GS)

YazarMesaj
MATKAP
Kategori Moderatörü
Kategori Moderatörü
MATKAP

UEFA'yı da mı hakemlerle aldık (GS) Empty
MesajKonu: UEFA'yı da mı hakemlerle aldık (GS)   UEFA'yı da mı hakemlerle aldık (GS) Icon_minitimeÇarş. Kas. 14, 2007 7:46 pm

Başkan Özhan Canaydın, 50 gün aradan sonra ilk toplantısını yaptı.
Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, son haftalarda Sarı-Kırmızılı ekibin hakemler tarafından kollandığı iddialarına tepki gösterdi.

Bir buçuk ay önce ciddi bir pankreas ameliyatı geçiren Canaydın, 50 günlük bir aradan sonra ilk yönetim kurulu toplantısından önce basın mensupları ile buluştu. Canaydın, sohbet havasında olmasını dilediği buluşmanın basın toplantısına dönüştüğünü belirterek başladığı konuşmasına esprili bir başlangıç yaptı. "Hastanede yattığım ameliyat sonrası bugün buraya gelmeyen arkadaşlarımızın isimlerini not ettim." diyen Canaydın, şöyle devam etti: "Evet arkadaşlar keyfimiz yerinde. Bugün elli gün sonra yine sevdiğim çatının altındayım ve görevime başlamak üzere geldim. Çok çabuk ayağa kalktım ve görevimin başındayım." Süper Lig'de son haftalarda yaşanan hakem tartışmaları hakkında da konuşan Canaydın, dünyanın her yerinde hakem hataları olduğunu ifade ederek, "Dört sene üst üste şampiyon olduğumuz her maç sonrasında rakip takım yöneticilerinin şikayetleri olmuş. Bunları çok iyi arşivledik. Ama bizim ekibimiz kuvvetliydi ve şampiyon olduk. Arkasından namağlup UEFA Kupası şampiyonu olduk. Orada da mı hakemler bizi tuttu." dedi. Sarı-Kırmızılı kulübün başkanı Canyadın, Galatasaray'ın UEFA Kupası'nda başarısız sonuçlar almasına üzüldüğünü ifade ederek, "UEFA Kupası'nda şu anki sıfır puan beni çok üzdü. Ama düşüncem; 3 takımdan biri olacağız ve üst tura çıkacağız." yorumunu yaptı.

14 Kasım 2007, Çarşamba

UEFA'yı da mı hakemlerle aldık (GS)
1 sayfadaki 1 sayfası