FORUM TAKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM TAKA

HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

LEVEL dergisinden P.O.S.T.AL* (komik)

2 posters
YazarMesaj
jackal
Süper Moderatör
Süper Moderatör
jackal

LEVEL dergisinden P.O.S.T.AL* (komik) Empty
MesajKonu: LEVEL dergisinden P.O.S.T.AL* (komik)   LEVEL dergisinden P.O.S.T.AL* (komik) Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 6:43 pm

Sorular ve verilen cevaplar şeklindedir bu bölüm. P.O.S.T.AL* kısmı da komik mesajların olduğu yerdir.

Sub Culture diye bir oyun vardır;dünyanın en güzel oyunudur.Uğraşıyorum;Torrent'ten indiremiyorum. Bu oyunu nereden bulurum? Yardımcı olur musunuz?
Emre Pol
Olamayız!

İnternette dolaşırken Call of Duty 4'ün demo'sunu gördüm;hatta link'ini size vereyim. (Burada bir link veriyor.) Bu, gerçekten doğru mu? Benim kota sorunum var;o yüzden indiremiyorum. Yoksa yalan mıdır?
Kubilay Tiftik
Atın ölümü arpadan olsun be Kubi!

Derginize neden LEVEL adını koydunuz? (Lütfen dergide yayımlayın.)
Can Östeşan
Yaptık bir hata!

Buradan Elif Abla'ya sesleniyorum:Bulduğun her şeyi yiyip nasıl bu kadar güzel kalabiliyorsun?
Nesim Humut
Aslında güzel falan kalmıyor;Elif Abla'n şişti, 500 metrelik Katamari Damacy topu gibi oldu. Biz de ofise sığmayınca Elif Abla'nı attık, onun yerine bir kartonet koyduk;fotoğrafını çekip çekip yayımlıyoruz anasını satayım!

(Noktasına dokunmadan) "size mail atıcaktım ama erteledim tam atıcam kardeşim klavyeyi karalamış diş fırçalarken musluğu açık unutmuşum sonra girişin fazla uzun olduğunu görüp sildim mail'imi yalınlarsanız sevinirim aksi taktirde ( tehtit yani(hitman le kahve arkadaşıyız çok okey oynamışızdır)anladız)tekrar aç parantez sizle ünlemli konuşurum yoksa) bide büyük parantez koyalım iigeldi bu büyük parantez yazımın ortasına girmeyin nekadar desemde gireceksiniz pringles sevmiyeniniz varmı (soru bu ),(ilk virgülüm) son olaraktan ki son değil write abimizi gri ile yazıyorsunuz renklere ve write abi ye saygı uyan write abi yazımı yayınlamazsanız offisinizin sularını keser bu mail i 8 kere daha atarım. artık bu kısa yazıyı o kanlı ve şişmiş gözleriz ile görür müsünüz bilmem ama ben işaret fişeği atarım olmadı sizi nezle eder tüm peçetelere maili mi yazarım mecbur görür sünüz o zaman yazımı yanlış yayınlayıp yada postala koyup rezil etmezsinizi dimi beni (yoksa edermisiniz) şimdi çeketimi çekip silahımı gösteriyorum ( mesajı anladınız siz ) kapandı parantezler"
Murat Nadir Sezer
Mr.Blonde, arkadaşla bi' ilgilenir misiniz? lol!
Admin
Administrator
Administrator
Admin

LEVEL dergisinden P.O.S.T.AL* (komik) Empty
MesajKonu: Geri: LEVEL dergisinden P.O.S.T.AL* (komik)   LEVEL dergisinden P.O.S.T.AL* (komik) Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 8:21 pm

zuhaaa süper yaa..Very Happy Very Happy
http://fatihaydemir.net.tc

LEVEL dergisinden P.O.S.T.AL* (komik)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dunya Futbolunun Komik Anlari