FORUM TAKA

HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaAnasayfaTakvimSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Zico yalvar Dunga'ya belki alır senin oyuncuları

YazarMesaj
ultraslanenes
Kategori Moderatörü
Kategori Moderatörü

MesajKonu: Zico yalvar Dunga'ya belki alır senin oyuncuları   Çarş. Şub. 06, 2008 12:26 pm

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Brezilya Milli Takımı'nı çalıştıran Dunga'yı evine yakın bir restoranda ağırladı. Zaman gazetesinin ödül töreni için Türkiye'ye gelen meslektaşını en iyi şekilde ağırlayan Zico yemeğe, öğrencisi Edu ile Beşiktaşlı Bobo'yu da davet etti. Sarı-lacivertlilerin teknik patronu, özellikle Türkiye'deki öğrencilerinden Alex, Roberto Carlos ve Deivid'in performanslarını Dunga'ya bildirip, onların da Brezilya Milli Takımı'na düşünülmesi gerektiğini belirtti. Dunga, Türkiye'deki diğer Brezilyalı oyuncular hakkında da Zico'dan bilgi alırken, Alex ve Carlos konusunda da ışık yakıp, Fenerbahçe'nin bu iki oyuncusunu ileride milli takıma çağırabileceğini söyledi.

Anadolu'ya sitem
Fenerbahçe'de geçirdiği aşamaları ve yaşadıklarını anlatan Zico, takımın başarı seviyesinin özellikle Brezilyalı oyuncuların başarısına bağlı olduğunu dile getirip, bugüne kadar yaşadıklarını anlattı. Şampiyon olamadıkları durumda düşecekleri sıkıntıyı da dile getiren sarı-lacivertli çalıştırıcı, Fenerbahçe'ye karşı diğer takımların ekstra güçle oynadıklarını söyleyip, kendini başarılı olarak ilan etti. Özellikle Anadolu takımlarından dert yanan Arthur Zico, "Bize karşı çok sert oynuyorlar. Onların karşısında sertlik nedeniyle zorlanıyoruz" dedi.
Kullanıcı profilini gör
jackal
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Zico yalvar Dunga'ya belki alır senin oyuncuları   Çarş. Şub. 06, 2008 12:39 pm

adam sanki yalvarmış. iyi oynadıklarını milli takıma düşünmesi gerektiğini söylemiş. brezilyalı adamlar iyi oynuyo doğru. paran varsa sen de al kardeşim. kıskanmaya gerek yok. bazı takımlar bize karşı sert oynuyor. adamlar sakatlanıyo. bundan şikayetçi. nasıl anlıyosunuz siz bilmem

Oº°‘¨Knîght Øñlín£¨‘°ºO [gönlünde bana yer yoksa güzelim fark etmez ben premiumsuz da girerim]
Kullanıcı profilini gör
ultraslanenes
Kategori Moderatörü
Kategori Moderatörü

MesajKonu: Geri: Zico yalvar Dunga'ya belki alır senin oyuncuları   Çarş. Şub. 06, 2008 2:11 pm

geç bunları iyi aldık zaten lincoln bu senenin en pahalısı .linderoth nonda barosso hangisi sizde var 50 yaşına gelmiş carlos mu:D
Kullanıcı profilini gör
jackal
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Zico yalvar Dunga'ya belki alır senin oyuncuları   Çarş. Şub. 06, 2008 5:25 pm

o 50 yaşına gelmiş Carlos ne işler çıkarıyo ama. kimse bunu görmezden gelemez

Oº°‘¨Knîght Øñlín£¨‘°ºO [gönlünde bana yer yoksa güzelim fark etmez ben premiumsuz da girerim]
Kullanıcı profilini gör

Zico yalvar Dunga'ya belki alır senin oyuncuları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TuaL bir bakar mısın senin konunla ilgili !!
» Belki Herkezi İlgilendiren bi Konu Bakın Çok Acilllll [ÇÖZÜLDÜ]
» Medit KomutLarı Bide Ben Paylasam Belki Lazım OLur eMinim :)
» YaKuP Ekİn HEP SENİN YÜZÜNDEN!